Güzel ahlak hataları eritir. Suyun buzu erittiği gibi. Fena ahlak ta ameli bozar. Sirkenin balı bozduğu gibi

Cumhuriyet Gazetesi Tebliğ Vazifesini İfa ediyor

Başlatan Hizmetci, 30 Eyl 2017 10:28

« önceki - sonraki »
avatar_Hizmetci
*****

  1. 613

  2. 581

  3. 138

   Cumhuriyet Gazetesi tebliğ vazifesini üstlendi, her hafta bir hocamız çıkıyor elhamdülillah
   Değerli kardeşlerimiz, son haftalarda kemalist medyanın ve çakma kemalist Cumhuriyet Gazetesinin İslami cemaat ve Ehli Sünnet hocalara saldırdığına şahit oluyoruz. İsmailağa, Menzil, Abdülmetin Balkanlıoğlu Hoca derken sıra İhsan Şenocak Hocaefendiye geldi.
HAKİKATİN DUYURULMASINA ARACI OLUYORLAR
    Hedef gösterip linç etmek eskidendi. Şimdi artık bu numaralar tutmuyor. Dolayısıyla aslında saldırdıklarını zannederken İhsan Şenocak Hocaefendinin mesajını kitlelere duyuruyorlar.
    Şöyle düşünün, o videoda konuştuğu 2 dk.lık bölümü İhsan Hoca isteseydi bile Cumhuriyet gazetesinin kitlesine asla duyuramazdı. Ama Cumhuriyet gazetesi "saldırmak" namına kendi okurlarına bu hakikatleri duyuruyor ve ulaştırıyor.
   Bin kişi izliyorsa mutlaka içlerinden Allah ın hidayet nasip edeceği beş on kişi İhsan Şenocak hocayı araştırıyor, başka konuşmalarını da dinliyor.
   Bir de bakmışsınız bağımlısı oluvermiş, şirkten arınmış, Allah a teslim olmuş.
   Mekke müşrikleri Kur an okunurken başkaları duyup da hidayete gelmesin diye ıslık çalardı, farklı gürültüler çıkartırdı. Çünkü duyanlardan mutlaka etkilenen oluyordu.
   Bunlar da kendi elleriyle hakikati insanlara ulaştırıyorlar. Bilmiyorlar ki hakikatlerin insanları çeken bir yönü vardır.
   Ve en önemlisi de insanlar ahirette "duymadım, bilmiyordum" diyemeyecek. Allahu Teala hakikati bazen böyle Cumhuriyet gazetesinden bile ulaştırır.
   Dolayısıyla,
   Onlar saldırdıkça aleyhlerine dönecek inşaAllah.

Alıntı yapılan yer:
Kod Seç
http://www.ihvanlar.net/2017/09/24/cumhuriyet-gazetesi-teblig-vazifesini-ifa-ediyor/
5:24 - Kavmi Musa'ya: "Ey Musa! Onlar orada olduğu sürece biz oraya asla girmeyiz. Sen ve Rabb'in gidin savaşın. Biz burada oturacağız" dediler.

MENU ×